ІІ (районний) етап Міжнародного конкурсу з української мови серед учнів 3-11
12 листопада 2017 року в Маловисківській школі-інтернат відбувся ІІ (районний) етап Міжнародного конкурсу з української мови серед учнів 3-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів району. Участь у заході взяли:
Великовисківська ЗШ - 9 учасників Оникіївська ЗШ - 8 учасників
Злинська ЗШ №1 - 6 учасників Плетеноташлицька ЗШ - 5 учасників
Злинський НВК - 6 учасників Розсохуватська ЗШ - 1 учасник
Лозоватська ЗШ - 4 учасники Смолінська ЗШ №1 - 6 учасників
Маловисківська школа-інтернат - 1 учасник Смолінське НВО - 6 учасників
Мануйлівський НВК - 3 учасники Хмелівське НВО - 4 учасники
Марянівська ЗШ - 8 учасників Якимівський НВК - 3 учасники
Миролюбівська ЗШ - 2 учасники
Всього 72 учасники.
За висновками журі переможцями стали:
І місце
3 клас - Кривенко Назар (Великовисківська ЗШ
4 клас - Міхліченко Олександр (Злинська ЗШ №1)
5 клас - Полонець Іван (Смолінська ЗШ №1)
6 клас - Вєтрова Єлизавета (Злинська ЗШ №1)
7 клас - Москальова Юлія (Оникіївська ЗШ)
8 клас - Сидорук Єлизавета (Оникіївська ЗШ)
9 клас - Ємельянова Софія (Хмелівське НВО)
10 клас - Тістечок Аліна (Марянівська ЗШ)
11 клас - -------------------------------------------
ІІ місце
3 клас - Зубкова Вікторія (Оникіївська ЗШ)
4 клас - Григорьєва Даря (Смолінське НВО)
5 клас - Ляшенко Анастасія (Злинський НВК)
6 клас - Гудович Карина (Смолінське НВО)
7 клас - Стадник Даря (Смолінська ЗШ №1)
8 клас - Андрійчук Даніїл ( Марянівська ЗШ)
9 клас - Литвиненко Даря (Оникіївська ЗШ)
10 клас - Огреба Олександр (Мануйлівський НВК)
11 клас - Заєць Артем (Великовисківська ЗШ)
ІІІ місце
3 клас - _____________________________________
4 клас - Пугаченко Валентин (Марянівська ЗШ)
5 клас - Поліщук Руслана (Марянівська ЗШ)
6 клас - Кузнєцова Анна (Злинський НВК)
7 клас - Безкоровайна Анна (Смолінське НВО)
8 клас - Грищенко Анастасія (Смолінське НВО)
9 клас - Харченко Світлана (Плетеноташлицька ЗШ)
10 клас - Багатнова Валерія (Великовисківська ЗШ)
11 клас - Захарова Анастасія (Злинська ЗШ №1)
Участь в обласному етапі братимуть:
4 клас - Міхліченко Олександр (Злинська ЗШ №1)
6 клас - Вєтрова Єлизавета (Злинська ЗШ №1)
10 клас - Тістечок Аліна (Марянівська ЗШ)
Детальніше http://mouum.blogspot.com/2017/11/xvii.html